ІНСТРУКЦІЯ
ЯК ПРАВИЛЬНО КЛЕЇТИ ІНТЕР'ЄРНІ ВІНІЛОВІ НАКЛЕЙКИ

Звичайно вам знадобиться гарний настрій, бажано ще помічник, так буде набагато цікавіше та веселіше!
Зчеплення наклейки буде краще з чистою та сухою поверхнею, тому протріть місце, де збираєтеся клеїти, від пилу, забруднень, жирних плям або слідів від рук.
Коли всі елементи відокремлені один від одного, то можна за допомогою малярського скотчу приміряти їх на поверхню разом із підкладкою для загальної композиції або розкласти на підлозі.
Тепер приступимо до найважливішого процесу - приклеювання ❗!!! Великі елементи краще не знімати відразу з підкладки повністю, а починати з краю, приклеїти на 3-5 см і потихеньку знімати підкладку однією рукою, а другою притискаючи наклейку до поверхні. Підкладка зніматиметься все більше і більше, а ви пригладжуватимете наклейку. Маленькі елементи такого процесу не потребують, їх можна відразу переносити. А ось складні наклейки, тонкі, такі як гілочки, наприклад, можна перенести за допомогою монтажної плівки, яку ми вам покладемо в комплект, якщо є необхідність.

Якщо флізелінові шпалери з сильно опуклим рельєфом, краще спробувати пробну наклейку в непомітному місці і залишити на 72 години, потім відклеїти і подивитися на результат. На паперових шпалерах теж наклейки будуть триматися добре, але відірвати їх доведеться разом з ними, але бувають і винятки, тому треба перевіряти чи клеїти назавжди. Фарбовані стіни/шпалери — дуже багато залежить від технології фарбування, ґрунтовки, якості матеріалів і навіть самої стіни, тому наша порада спочатку провести експеримент із пробною наклейкою, якщо все в порядку, то вперед створіть нові дизайни разом з нами на пофарбованих стінах наклейки. виглядають як розпис.
Це повинні бути сухі та чисті поверхні на момент приклеювання, після фарбування стін або обклеювання шпалер дочекайтеся ідеального висихання 7-10 днів приблизно, Наклеєчки теж бажано не мочити і не створювати протягів першу добу після приклеювання, потім їх можна навіть мити. Найідеальніші – це рівні гладкі поверхні: шпалери (флізелінові, вінілові) без сильно вираженого рельєфу, дзеркала, меблі, кахель, ламінат, пластик, холодильник, ноутбук та інші

Наклейки можна міняти місцями і переклеювати, але краще це робити відразу, липкий шар витримає до 5 переробок і з кожним разом буде слабшим.
Потрібно чимось гострим підчепити наклейку і акуратно знімати. Хороший спосіб для запобігання пошкоджень поверхні при знятті - прогрійте наклейки феном, гаряче повітря зробить клейовий шар податливішим для відділення!
- пофарбовані стіни/шпалери не за технологією
- крейдяна побілка
- шпалери з напиленням
- паперові шпалери поганої якості
- Антивандальні поверхні
- Декоративна штукатурка з рельєфом
- необроблена дерев'яна поверхня
Монтажна плівка знімається з основи і зверху накладається на елемент липким шаром. Пройдемося по ній пластиковою карткою (бажано не банківською) для видалення зайвих бульбашок повітря. Потім відокремлюємо елемент разом із монтажною плівкою від білої підкладки та прикладаємо до поверхні, пройдемося знову картою. Залишилося акуратно відокремити монтажку від наклейки, тут не поспішайте, робіть все акуратно. Монтажна багаторазова плівка і з її допомогою можна перенести багато наклейок ще.
Всі наші елементи чітко прорізані по контуру. Ножицями✂️ разом з білою підкладкою розділіть їх на окремі деталі, відступивши від краю елемента приблизно на 1 см.
ДЛЯ ЯКИХ ПОВЕРХНОСТЕЙ ПІДХОДЯТЬ НАШІ НАКЛЕЙКИ?
КУДИ НЕ МОЖНА КЛЕЇТИ НАКЛЕЙКИ?
Як відклеїти наклейку з поверхні?
1
2
3
4
5
6
7
краще один раз побачити, ніж сто разів почути
КЛЕЄМ РАЗОМ З НАМИ!
Made on
Tilda